تبلیغات
قتیل العبرات - خانه‌ای در کنار ابرها در دهستان افین خراسان جنوبی اکران شد+ گزارش تصویری
مسئول اکران های عمار در خراسان جنوبی:
خانه‌ای در کنار ابرها در دهستان افین خراسان جنوبی اکران شد+ گزارش تصویری

رابط اکران جشنواره عمار در خراسان جنوبی از استقبال مردمی نسبت به اکران فیلم سینمایی خانه‌ای در کنار ابرها در مهدیه دهستان افین برای اهالی روستا خبر داد.


مسئول اکران های مردمی جشنواره عمار در خراسان جنوبی در گفت‌وگو با خبرنگار عمارفیلم گفت: فیلم سینمایی خانه‌ای در کنار ابرها روز سه‌شنبه و چهارشنبه  هفته گذشته در مهدیه دهستان افین خراسان جنوبی اکران شد.

کریمیان بیان داشت: امسال، برای اولین بار جشنواره مردمی عمار با اکران فیلم‌های مستند و داستانی کوتاه و فیلم سینمایی خانه‌ای در کنار ابرها در دهستان افین برگزار‌شد.

وی ادامه داد: مخاطب اکران‌های مردمی جشنواره عمار در دهستان افین خراسان جنوبی اهالی روستا و به خصوص دانش‌آموزان بودند.

رابط جشنواره عمار در خراسان جنوبی افزود: مساجد، مدارس و خانه اهالی از جمله مکان‌های اکران جشنواره عمار در دهستان افین بودند.

کریمیان با اشاره به استقبال معلمین افین از این جشنواره گفت: علاقه و حمایت معلمین از جشنواره عمار فضای مناسبی برای اکران‌ در مدارس ایجاد نمود و استقبال دانش‌آموزان را نیز در پی داشت.

وی در خصوص امکانات اکران در دهستان افین بیان داشت: برای اکران فیلم‌های عمار، نیاز به تجهیزات حداقلی مانند پروژکتور بود که به‌دلیل عدم امکانات موجود باید از خارج روستا تهیه و انتقال داده می‌شد.

 رابط عمار در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه حمایت‌ها بیش‌تر مردمی بود تا دولتی ادامه داد: تامین هزینه‌ها و حمایت‌های مالی بیش‌تر از جانب اهالی روستا و بدون سرمایه‌های دولتی صورت گرفت.

کریمان در خصوص بی‌توجهی سازمان‌های دولتی نسبت به جشنواره عمار گفت: در اکران‌های گذشته که خبرنگار صداسیما حضور داشت و برنامه‌ها هماهنگ شده بود، متاسفانه صداسیمای استان گزارشی از اکران جشنواره عمار پخش نکرد.

وی افزود: تصویر‌برداری اکران‌ها توسط مستند‌سازان بومی که برای عمار فیلم تهیه کرده بودند و با کمک حوزه هنری دهستان افین انجام گرفت.

رابط جشنواره عمار در خراسان جنوبی در پایان گفت: استقبال مردم از جشنواره عمار بسیار زیاد بود، و چشمه های اکرانی نیز در حال توسعه است که این خود نشان از افقی روشن برای فیلم عمار خواهد بود.
lkfu:http://ammarfilm.ir/NewsView.aspx?newsid=3836تاریخ : شنبه 23 خرداد 1394 | 01:57 ب.ظ | نویسنده : محمدعلی بیکی افین | نظرات


  • paper | رپورتاژ آگهی با کیفیت | فروش بک لینک دائمی
  • خرید رپورتاژ آگهی ارزان | فروش backlink